Plíce, chřipka

z pohledu naší duše...

Plíce

Kdo trpí onemocněním plic? 

Ten, kdo nepřijímá Boží vůli, je nespokojený se světem, na prvním místě upřednostňuje svou vůli a požitky, snaží se ovládat osud, jde proti osudu... ten onemocní.
Pyšný člověk je obvykle nečestný, pýcha a nepoctivost jdou často ruku v ruce.

Pyšný člověk nevyslovuje své požadavky, drží je uvnitř, přesto se rozčiluje a je pobouřen. Tichá nespokojenost je jedním z projevů pýchy. Vyjádřit nespokojenost - znamená snažit se změnit situaci, ale nevyjádřená vnitřní nespokojenost je nesouhlas s Bohem a s osudem. Čím vyšší pocit vlastní důležitosti je v člověku, tím více je nespokojený s jakoukoliv situací a osudem.

Když člověk nemiluje okolní svět, když se člověk uráží, drží urážku v sobě, trpí plíce.
Na přednášce jsem uváděl takový případ: Koupili jsme nový byt a ložnice tam byla dvakrát tak menší než v předchozím bytě. Nelíbila se mi a neměl jsem ji rád. Nepřijetí bylo natolik silné, že po pěti minutách v této místnosti se mi spouštěl silný kašel a já se dusil. Velmi to připomínalo astmatický záchvat. Byl jsem udiven, nakolik rychle se nepřijetí situace projevovalo na mém zdravotním stavu.

Jestliže člověk dlouho nepřijímá a nemiluje situaci, zapomínaje na to, že není náhodná, ale daná Bohem, může to přejít v zápal plic, astma, rakovinu plic. Jakákoliv nezpracovaná emocionální agrese se dříve či později obrací proti svému zdroji.

                                                            Sergej Lazarev - Projevy pýchy a Diagnostika karmy 10


Chřipka

Proč potřebujeme chřipku?

"Nemoc je dána - k něčemu"
Vezměte si například roční chřipkové epidemie ️ které se pravidelně vyskytují i přes očkování.
Proč se virus chřipky extrémně rychle mění, přizpůsobuje se a velmi snadno přenáší z jedné osoby na druhou?
Odpověď vlastně leží na povrchu. Měkká životní energie bude aktivována v březnu až dubnu. Láska se probouzí v podvědomí, je možné přijmout božskou energii a posílit jednotu s celým vesmírem. Člověk se musí rozptýlit. A je to chřipka, která dává tu nejlepší příležitost. Bolí celé tělo, lékaři zakázali chodit ven, to znamená, že jsou blokovány tělesné funkce S chřipkou, často bolí oči, bolest hlavy, člověk zažívá silnou slabost. Zamyslet se, číst, dělat práci je téměř nemožné. To také blokuje funkce ducha.
Zbývá už jen duše.
Chtíč - to je honba za potěšením na úkor lásky. Nemocný z chřipky nenapadá žádný sex nebo jiné potěšení. Všechny touhy, stejně jako pocit radosti jsou nudné, obzvlášť pokud má silný chlad. Kořeny potěšení sahají stovky milionů let zpět do našeho podvědomí. Živá bytost dostala první požitek z vůně a chuti. Ucpaný nos brzdí vůni a pokud vydrží déle než jeden den, začne se snižovat pocit chuti.
V důsledku toho se spojí energetické oběh v duši, mysli a těle a pokud se člověk "odpojí" i od všech svých záležitostí, chřipka neprojde, zůstává klidná a modlí se, děje se přesně to, co vzniká chřipková epidemie.
Duše přijímá novou energii a vytváří novou budoucnost. Ale člověk, který je naladěný na spotřebu, bere fyzický požitek ze současnosti, ale čerpá energii z budoucnosti.
Člověk, který je naladěn pouze na spotřebu - to je "jedlík vlastní budoucnosti".
Naopak nemoc pomáhá doplňovat budoucnost novou energií.


Sergej Lazarev - Člověk budoucnosti. Vzdělávání rodičů. Část 5


O zákonitostech a hlubinných příčinách koronaviru: