Jarní alergie

Jaro, jarní alergie, vyrážky z pohledu duše...

O jaře, jarních alergiích

Jaro je možné nazvat jako přípravu na to, co se v Bibli nazývá Boží království anebo Poslední soud. Energie lásky, která přichází na jaře do duše, rozděluje lidi do dvou táborů:Pro některé se zintenzivňuje touha po Bohu a láska k němu, pro druhé zase žádostivost, vášeň, agrese, po které následuje neštěstí, choroba a smrt.Proč právě na jaře je v křesťanství zavedený dlouhý půst? Energie, která přichází na začátku jara, ze setrvačnosti vzbuzuje živočišné pudy a lidské city.Je to podobné jako opice u alkoholika a narkomana. Člověk se vzdává zvýšeného potěšení a jeho duše trpí a požaduje, aby se všechno vrátilo.
Na jaře se choroby zhoršují, protože se zvyšuje žádostivost a živočišné tužby. Pro ty, kteří se pravidelně postí, je lehčí překonat tyto pokušení a převést lidskou logiku na Božskou.

Proč se alergie objevuje na jaře?
To je další otázka. Za prvé, přemýšlejte o tom, jak se alergie projevuje. V podstatě jde o výtok z nosu, kožní vyrážky. Obě jsou brzdění podvědomé tužby. Naši staří předkové získávali požitek z vůně, chuti a dotyku. Výtok z nosu snižuje aktivitu vůně a chuti, problémy s pokožkou snižují potěšení dotyku. Jednoduše řečeno - člověk s oparem a kožními problémy nemá chuť na sexuální fantazie. Naše podvědomí se snaží zachránit před žádostivostí, která odvádí od lásky.

Proč jsou mnohé děti alergické?
Protože matky ve svých dětech založily mechanizmus zřeknutí se lásky kvůli potěšení. Láska odchází, energie se snižuje a na jaře, namísto uzdravení, děti onemocní a trpí alergiemi.Bohaté jídlo s různými příchutěmi, vzbuzující chuť do jídla, mají také negativní vliv na duši. Proto u mnohých dětí po vypití "Coly", "Fanty", práškových nápojů, často vzniká alergie jako ochranná funkce.

Sergej N. Lazarev - Zkušenost přežití