Sexuální choroby

O příčinách sexuálních chorob, AIDS,...

Pohlavní nemoci mívá ten, kdo je příliš urážlivý, žárlivý, kdo má koncentraci na sex, vztahy v rodině mnohem vyšší než je norma.

Zvýšená připoutanost způsobuje oslabení lásky a v souladu s tím vysokou agresi a snížení imunity. 

Jednodušeji řečeno, člověk, který nemůže překonat stresy v sexuální sféře, tíhne jak k pohlavním nemocem, tak i k rakovině. Když jsem prohlížel ženy s rakovinou, na úrovni pole jsem zpravidla odhaloval základní příčinu: byla to oblast genitálií, zejména tam docházelo k prvotní deformaci.
A potom to již mohla být rakovina prsu a jiných orgánů.
Ze začátku potlačujeme cit lásky, kvůli tomu dochází k poklesu úrovně energie v hlavní energetické zóně. 


S. N. Lazarev - Diagnostika karmy 10


Sexuálně přenosné choroby, masivně rozšířené v Evropě po epoše renesance, měly za cíl zachránit duši. Když člověk dostane pohlavní chorobu, nevědomky v podvědomí začne spojovat radost, žádostivost - s chorobou a utrpením.V podstatě by se kdokoliv na jaře měl vzdát alkoholu. Nebezpečí alkoholu je v tom, že otupuje vysoké city a mění je na nízké. Jednoduše řečeno . alkohol mění lásku na žádostivost. Proto je pro mladé lidi velmi nebezpečný. Užívání alkoholu před početím může nejen fyzicky ochromit nenarozené dítě, ale uzavřít jeho duši pro lásku a víru. Závislost na alkoholu přispívá k zrození hříšníků a zločinců.

Sergej N. Lazarev - Zkušenost přežití


AIDS 

To je téma zbožštění, když je to venerická choroba, která se přenáší sexuálně, pak je to problém se smyslností, se sexualitou. Zbožštění sexuality a svých tužeb, pokud přechází... Pokud zbožštění pýchy přechází určitou mez - to je smrt. Pokud zbožštění sexuality přechází určitou mez - to je AIDS, drogy, homosexualita, impotence, neustálé urogenitální onemocnění a tak dále a tak dále. Pokud v každé nepříjemné situaci žárlíte, žárlivost se velmi přísně blokuje: AIDS, problémy s urogenitálním systémem, prostatou, což je program sebezničení kvůli neschopnosti přijmout bolest ve vztazích, a kožní onemocnění je blokaci programu sebezničení. Zpravidla strádá kůže, aby byl člověk méně zaměřen na sex, aby byl méně přitažlivým, sexuálním. To znamená že, AIDS, prostata a kožní problémy jsou blokaci sexuality. Tedy, osud velmi tvrdě a důsledně čistí, shůry čistí na téma žárlivosti, protože kdyby ho čistili na téma pýchy, už by z něho byla mrtvola.

Co je to AIDS? Je to absolutizace, tj. touha stavět tělesné uspokojení nad Boha. Je to sexuální revoluce, která začala v šedesátých letech. Je to velice nebezpečný program - absolutizace těla, tělesných uspokojení. Tedy, 10-15 let probíhá sexuální revoluce a tento program začíná pronikat do podvědomí lidstva. To znamená, že tento program musí být blokován. Vzniká AIDS. Tj. jakákoliv epidemie velkého měřítka je jen blokací určitého programu v rámci lidstva. Je jedno, jestli je založena nebo ne - jakýkoliv virus se může přeměnit, proto se na úrovni pole spouští blokovací povel. Ale jaký virus se spustí, to už je druhá otázka. 

Nejdůležitější je - zablokovat nebezpečnou tendenci. Proč? Protože, řekněme to takto:
Co je to pornografie? Touha nasměrovat všechny mé duchovní síly ne na duchovní struktury a jejich výživu, ale na tělo. Absolutizace těla je žádostivým vrháním se na misku s jídlem. Nakonec vede tato tendence k dost silné duchovní degradaci a pak i tělesné.

Sergej N. Lazarev