Neplodnost

Neplodnost z pohledu duše....

Pýcha je nepřijetí situace. A zejména ta způsobuje ženskou neplodnost. Proč byla žena v historii ponižována? Protože ponížení je zmenšování pýchy, umožňuje kontakt s Božským. Ponížená žena má zdravé děti. Ale nyní se tento proces ubírá jiným směrem. A jestliže dříve probíhala blokace neplodnosti přes srůsty, pak se nyní medici naučili, jak se tomu vyhnout - dělat umělé oplodnění. Ale přece když bude žena pyšná, pak její dítě bude pětkrát pyšnější - to je již rakovinná buňka pro vesmír. To nelze dopustit, probíhá blokace prostřednictvím neplodnosti. Žena chce mít dítě, snaží se, aby jí udělali operaci, a tehdy se zapíná silnější systém blokace - ponížení endokrinní úrovně. Právě proto nyní neprobíhají srůstové procesy, ale ty endokrinní. Tady už lékaři sotva něco zmůžou. Všichni si myslí: "Ach, neplodnost!" Ale neplodnost - to je ochrana vesmíru před nedokonalými dětmi. Neplodnost může matka vyléčit duchovním, správným vztahem k celému životu. Pokud matka...


Často vysvětluji ženám, které nemohou otěhotnět, proč se to děje. Říkám jim: "Víte, proč nedochází u vás k početí? Protože se dítě nerodí z vašich principů a pravidel, dítě se nerodí z vašich výhrad a pocitů ukřivděnosti, dítě se nerodí z vaší žárlivosti a ziskuchtivosti. Dítě se rodí z lásky. Chcete, aby se vám narodilo dítě, odhoďte všechno, co vám brání milovat. A pokud jsou pro vás vaše principy, pojem spravedlnosti, pocit své pravdy důležitější než láska k manželovi, neočekávejte, že počnete dítě. Bohu nejsou potřebné ďáblíky."
Každá žena před početím, vědomě nebo podvědomě, musí projít hlavní zkouškou: co je pro ni důležitější - duchovní, materiální, smyslová blaha nebo láska. V závislosti na její volbě energie začne proudit v jednom nebo jiném směru a ona dostane buď vyprahlou kamenitou půdu, která se později změní na poušť, nebo úrodný pozemek, na kterém budou kvetoucí zahrady a zelené háje.

Sergej N. Lazarev - Výchova rodičů 1


Pro muže, kteří nemohou založit rodinu:
Vše, co zbožšťujeme, zapomínajíce na lásky k Bohu, všechno, co stavíme na první místo, musíme ztratit - nebo to vše by mělo být "nechutné" pro nás a doprovázeno problémy. Jak velké je ve vašem podvědomí zbožštění žen, natolik ženy vám musí křivdit, ponižovat vás, odmítat a tak dále. A do jaké míry jste ochotni přijímat tyto pokoření jako lék, do takové míry vaše duše se dokáže přeorientovat a hlavním cílem stanovit nikoliv dočasné, krátkodobé statky nebo život, jeho pokračování, ale hlavní zdroj života - Stvořitele, který nám dává vše: jak život a zdraví, tak všechny formy štěstí.
Jaké další příčiny mohou způsobovat problémy ve vztazích s dívkami a ženami?
Pokud matka měla potraty, vytvořila tím ve svém podvědomí program zničení dětí. Tento program je předán všem její dětem a následně odrazuje ty, kteří se mohou stát jejich životními partnery, jelikož na podvědomé úrovni intuitivně cítíme duši druhého člověka.
Když žena zakouší silný pocit ukřivděnosti vůči svému manželovi, a nedává to najevo, tyto emoce se hromadí uvnitř a postupně se její pocity křivdy přeměňují v program zničení milovaného člověka. A potom budou mít děti této ženy potíže ve vztazích s lidmi. Potraty, dlouhotrvající pocity ukřivděnosti, hádky, odsouzení milovaného člověka, silná nechuť žít - všechny tyto zkušeností se ponořují do podvědomí a později se objeví jako problémy se zdravím a rodinným životem.

Sergej N. Lazarev - Tajemství rodinného života