Budoucnost

Budoucnost je určena již od narození - vyčíst lze z numerologie, z horoskopu, karet, ruky, obličeje, ... atd.

Hvězdy osud určují proto, že se člověk narodí v jistém zcela konkrétním okamžiku, ale ten závisí na energetice člověka, na jeho energetickém poli, na jeho karmě.

Pokud duchovním rozvojem a směřováním k božskému principu změníte svou energetickou podstatu, promění se jak vaše karma, tak váš osud.

Věštění budoucnosti vychází z aktuálního nastavení člověka. Pokud se člověk změní - změní se i jeho budoucnost. V životě má člověk vždy možnost volby. Proto je nejdůležitější znát příčinu problémů - poté pracovat na sobě, očišťovat svou duši.
Výklad budoucnosti poskytuje informace o tom, co se stane pokud se nezměníte nebo naopak radu, co dělat, nedělat, kam směřovat...


PŘEDPOVÍDÁNÍ BUDOUCNOSTI

Svoboda může existovat pouze za předpokladu, že je budoucnost otevřená. Otevřenou budoucnost však nelze předpovídat. Ten, kdo se dnes zdá být nádherným člověkem, může zítra vraždit.

Zítřek je otevřený.

Musíte si zapamatovat jednu opravdu zásadní věc, a to, že kdykoliv děláte cokoliv, co se týká budoucnosti - ať je to astrologie, předpovídání budoucnosti, horoskopy, čtení z ruky, věštění podle Knihy proměn, tarot, jedná se v podstatě o čtení podvědomí konkrétního člověka.

Všechny tyto činnosti se tedy spíš dotýkají minulosti, ale vzhledem k tomu, že minulost vytváří budoucnost, tak souvisejí i s budoucností.

Budoucnost je možné předpovídat díky tomu, že se člověk nezmění.

Znáte-li minulost člověka, dokážete číst jeho budoucnost, protože pokud tento člověk není Buddha, bude svou minulost opakovat. Jestliže byl v minulosti plný zloby, nese v sobě sklony k zlosti, a následky této dispozice se projeví i v budoucnosti.

Nevědomá bytost obyčejně znovu a znovu opakuje svou minulost. Člověk dělá stále dokolečka to samé, protože nic jiného neumí. Nedokáže do svého života přinést nic nového, nedokáže udělat průlom.

Pro probuzeného člověka se budoucnost může měnit.

Zdroj: OSHO ZEN TAROT - HRA ŽIVOTA