Proč nemám manžela a děti?

16.07.2019

Otázka na semináři:
Proč nemám manžela a děti? Je to spojeno více s mou osobní karmou nebo s mými předky, rodiči? Jak se mám modlit? Co mohu ještě udělat?

Odpověď:
Říkám to, co jsem zjistil z diagnostiky písma. Vidím vážné problémy s potomky až do čtvrté generace. To za prvé. Za druhé: Tři až čtyři generace po ženské linii je vidět koncentrace na sexuální požitek. Ještě jednou chci zdůraznit, že člověk je zvíře, které uvěřilo v Boha. Pokud člověk ztrácí směr... Co je to víra? Je to směřování. Pokud se u nás vytrácí směřování k Bohu, začínáme žít podle svých instinktů. U žen je hlavním instinktem instinkt pokračování rodu, a proto se pak pro ni sex a vztah s milovanou osobou stává absolutní hodnotou. Žena začíná žárlit, uráží se, nemůže přijmout bolest či nevěru. Snaží se kontrolovat manžela, aby ho nedej Bože neztratila, čili začíná... Čím více jsme závislí na svých pudech, tím více jimi začínáme žít, všechno kontrolovat, bojíme se, že je ztratíme, a naše agresivita se zvyšuje.

Pozoroval jsem zajímavou tendenci: Žena, která holduje sexu, náhle ztrácí zájem o své děti a přestává je milovat. Protože sex je požitek. A dítě - to je oběť, bolest a dávání. Dítě je překážkou sexu, překáží nám užívat si. Proto v našem podvědomí, když začínáme holdovat požitku, prudce klesá obětavost, láska, péče a všímavost.
Takže, co vidíme tady? Tady v podvědomí sedí to, čemu říkáme rodové prokletí nebo silná vášeň, která jde po několik generací.

Když má například žena počít dítě. Její duše se musí očistit. Jak zastavit její silnou vášeň, její koncentrace na sexuální pud? Existuje několik možností: ponížení její sexuality (najednou ji manžel začne jako ženu urážet) nebo ji podvádí, či ji "odmění" pohlavní chorobou. Nebo se s ní začne neustále hádat. Mohou to být urážky od kamarádek, mohou vznikat urážky od blízkých příbuzných. Mohou se přerušit vztahy s lidmi, kterých si vážila. Někdo může zemřít. Mohou vzniknout zdravotní problémy: gynekologické, uši, zrak či zuby. Může se objevit alergie nebo nemoci kloubů. Může se z ničeho nic objevit cukrovka nebo náběh na cukrovku. Doktoři mohou konstatovat rakovinu. A všechno to, co jsem vyjmenoval, je pouze očištěním duše před početím dítěte.

Pokud se žena v tu chvíli, kdy má nepříjemnosti, obrací k Bohu, koncentruje se na lásku, zachovává lásku, pokud se odpoutává od instinktů, čili: zdrženlivost, půst, odříkání. Jinými slovy, jestliže se žena začíná starat o duši, pak jí dané zkoušky očistí duši, dítě se narodí normální a vše je v pořádku. Pokud ale žena na každou nepříjemnost od muže reaguje strachem, sklíčeností a uráží se nebo na nemoc reaguje strachem, sklíčeností a v první řadě začne polykat pilulky a přitom zapomíná, že v první řadě je třeba se starat o duši, pak přicházejí problémy.

Zapomněli jsme, proč potřebujeme rodinu. Pro mnoho žen je rodina zdrojem stability, peněz a požitku (stálý sex s manželem). Ale ve skutečnosti je rodina spojením dvou lidí, aby si navzájem pomohli najít Lásku a zplodili děti....