Pamatujte na důležité body

20.10.2020

Když ve svém životě jdete k Bohu, na slovo zoufalství musíte zapomenout.
Věřící v Boha nesmí pociťovat zoufalství, lítost či zklamáni.

* Bůh je Láska. Vše co se děje, se děje z Boží vůle.
A my nemáme právo na zoufalství a lítost. Vše je dáno pro náš rozvoj.

* Dále: pokud jdete k Bohu, zapomeňte na slovo vina (buď já jsem vinný/vinna nebo někdo jiný). Jakákoli situace nás vede k rozvoji.

* Když jdete k Bohu, přivádíte duši do pořádku, nehledejte viníky. Ne analyzujte, zapomeňte na vaše myšlenky a analýzu. Vy kráčíte, vy se měníte, vy se snažíte. Nějaké chyby vždy budou, bez chyb není rozvoj. Ale bát se, obviňovat sebe nebo kohokoli, to je nesprávné.

* Pokud jste se rozhodli pečovat o svojí duši a jít k Bohu, tak pokračujte. Neházejte si klacky pod nohy. Láska k Bohu, to není jen udržení lásky a přijetí Boží vůle, ale aktivní přijetí Boha. Ježíš říkal - víra hory přenáší. Víra je vnitřní cesta k Bohů a k lásce, tuto může doplňovat vnější cesta.

* Já ve svých knihách popsal zkušenost Valentina Dikulla, který měl polámanou páteř, a jemuž doktoři řekli, že nikdy nebude chodit. Pět let, každý den si v myšlenkách představoval, že se jeho nohy zvedají. A pak si pomáhal postupně sám, zvedal nohy pomocí provazů. Ale hlavně, ne že jen cvičil, ale jeho pocity, představy mu pomohli zrealizovat změnu jeho zdravotního stavu. Po pěti letech vstal a začal chodit. A za několik let na svých ramenou zvedl 1.500 tuny vážicí auto, u toho ještě házel činkou vážící 80 kg.


* Člověk vše zmůže skrze nepřetržité přijetí. A nepřetržité přijetí znamená, že nás nikdo nebrzdí, jen sami se můžeme brzdit strachem, zoufalstvím, smutkem a hledání viníků.

* Pokud jste se rozhodli jít k Bohu, zapomeňte na strach, zoufalství a lítost. Přestaňte analyzovat. Zbavte se toho, co vám brání milovat a přijímat. Nevytvářejte problémy. Osvoboďte duši od přílišných myšlenek a strachu. Nepanikařte, není to důstojné, pokud jste se rozhodli jít k Bohu.Sergej N. Lazarev
Obraz Kruhy světla Sergeje Lazareva s jeho podpisem si můžete zakoupit zde: https://www.lazarev-art.cz/kruhy-svetla