O půstu a energetice potravin

01.05.2019

"Můj syn se rozhodl postit se a před časem mi řekl, že už dva týdny má bolesti hlavy a žádné léky nepomáhají." - A je to dobře, že nepomáhají,"- řekl jsem. vždy jsem žil svobodně, dělal to, co chtěl, a najednou má omezení v potěšeních. Tělo se brání, nemůže přijmout takový stres. Když poprvé postíte rychle, musíte postupně omezit potěšení bez fanatismus - tělo by si na to mělo zvyknout. Toto je ponížení osudu, stres, a pokud ho překonáte správně, duše bude očištěna. " Jen opakujte, že přijímáte Boží vůli s láskou," řekl jsem. - potom se pýcha sníží, bude jednodušší projít stresem a bolest zmizí. Až začne růst, udělejte si nějakou úlevu. Sám pocit vám řekne, co potřebujete. Nemusíte odmítat chleba, ale sladké a mléko je lepší vyloučit. Chléb má velmi vysoký obsah kalorií, takže během půstu bychom ho měli raději popřít."
- se sladkým tomu chápu, - syn přikývl.

Proč ale nemůžeme pít mléko?
Znáte jak se nazývá doktor, který vyšetřuje ženské prsa? - zeptal jsem se a on odpověděl: mamolog.
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč slova " Mammon ", " mamolog " a " matka " zní podobně?Ne.
Jde o to. Nejvyšší potěšení pro dítě, smyslné a fyzické, je mateřské mléko, které mu dává život. Pohan Bůh Mammon je symbolem radosti. Proč potřebujeme peníze? Pro radost.
"Pít mléko v době půstu," pokračoval jsem, " Nemůže posílit lásku, ale připoutává k tomuto světu." Masové výrobky zvyšují agresivitu duše, používání vajec zvyšuje hrdost. spotřeba.
To je důvod, proč v době půstu je lepší toto všechno nejíst. Musíte pochopit jednoduchou věc: opustit ty produkty, které zasahují do lásky, je možné jen tehdy, pokud je naše duše silná. A jako první je lepší je ne zcela odmítnout, ale omezit používání produktů, které narušují svobodu, zvýšit připoutanost a agresivitu.

Víte, proč je v židovství zakázáno jíst zvířata, která chodí po měkkých tlapkách? Protože jsou to predátoři. Jejich energie bude předána člověku, a tím poškodí jeho duši.
- další zajímavý moment se týká šupinatých ryb, krevet a korýšů - ty jsou také zakázáno jíst. Diagnostikoval jsem je a objevil jejich vlastní sebedestrukční program. Jsou to prakticky nejstarší živé bytosti na Zemi a jejich věk se pravděpodobně blíží ke konci. Energetiku stárnutí mohou přenášet na člověka a přispívat k jeho degeneraci.
A nedávno jsem četl knihu japonského doktora, který píše, že zvýšení cholesterolu je spojeno s nepřekonatelným  stresem. A nevyřešený stres urychluje stárnutí těla. Tak se to všechno sešlo.
Energie jídla může ovlivnit duši a osud člověka. Když člověk během půstu odříká radosti spojené s rozmanitostí jídla, modlí se a soustřeďuje se na lásku, jeho duše a osud se očišťují. 
Víte, proč je v židovství zakázáno jíst zvířata, která chodí po měkkých tlapkách? Protože jsou to predátoři. Jejich energie bude předána člověku, a tím poškodí jeho duši.- další zajímavý moment se týká šupinatých ryb, krevet a korýšů - ty jsou také zakázáno jíst. Diagnostikoval jsem je a objevil jejich vlastní sebedestrukční program. Jsou to prakticky nejstarší živé bytosti na Zemi a jejich věk se pravděpodobně blíží ke konci. Energetiku stárnutí mohou přenášet na člověka a přispívat k jeho degeneraci.

Předtím to byla čistě teoretická konstrukce. A nedávno jsem mluvil s jedním pacientem, který mi poskytl velmi zajímavé informace. Mladá žena se zdržela zdravého životního stylu: nejedla maso, jídla zeleninu a mořské plody - většinou to byly krevety. Mimochodem, na trhu si je můžete koupit téměř dvakrát levněji než maso. Udělala si krevní test a měla velmi vysoké hladiny cholesterolu. Většinou jsou takové ukazatele u starších lidí.

A nedávno jsem četl knihu japonského doktora, který píše, že zvýšení cholesterolu je spojeno s nepřekonatelným  stresem. A nevyřešený stres urychluje stárnutí těla. Tak se to všechno sešlo.
Energie jídla může ovlivnit duši a osud člověka. Když člověk během půstu odříká radosti spojené s rozmanitostí jídla, modlí se a soustřeďuje se na lásku, jeho duše a osud se očišťují. 


Sergej N. Lazarev - Zdraví člověka