Není dokonalá, není dokonalý

01.05.2023

Není dokonalá, není dokonalý, ani ty nejsi a vy dva nikdy nebudete.

"Nemusí to být vaše první, vaše poslední nebo vaše jediná láska. Milovala předtím a může milovat znovu. Ale pokud tě miluje teď, na čem jiném záleží?

Není dokonalá, ani ty nejsi a vy dva nikdy nebudete. Ale pokud tě dokáže alespoň jednou rozesmát, donutit tě dvakrát se zamyslet, přiznat, že jsi člověk a dělat chyby, nenech ji odejít a dát z tebe to nejlepší.

Nebude recitovat poezii, nemyslí na tebe pořád, ale dá ti část sebe, kterou ví, že bys mohl zlomit, srdce...Neubližuj jí, neměň ji a nečekej od ní víc, než ti může dát.

Usmívá se, když tě dělá šťastným, křičí, když se zlobí a chybíš mi, když nejsi poblíž. Protože neexistují dokonalé holky, ale vždy se najde jedna holka, která je pro tebe perfektní... " 


"Není dokonalý. Ani vy nejste a vy dva nikdy nebudete dokonalí. Ale pokud vás dokáže alespoň jednou rozesmát, přiměje vás dvakrát přemýšlet, a pokud přizná, že je člověk a dělá chyby, držte se ho a dejte mu maximum, co můžete. 

Nebude citovat poezii, nemyslí na vás každou chvíli, ale dá vám část sebe, o které ví, že byste ji mohli zlomit. Neubližujte mu, neměňte ho a neočekávejte víc, než může dát. 

Neanalyzujte. Usmívejte se, když vás dělá šťastnými, křičte, když vás rozčiluje, a postrádejte ho, když tam není. Milujte tvrdě, když existuje láska. Protože dokonalí chlapi neexistují, ale vždy se najde jeden chlap, který je pro tebe perfektní." 


Bob Marley