Která žena může být šťastná v manželství?

24.05.2019

Jaká je podmínka šťastného manželství a štěstí celkově?

Která žena může být šťastná v manželství? 💍💕💌
Odpověď je jednoduchá: Ta, která může být šťastná i bez manželství.

Pokud jste šťastní, jen když máte spoustu peněz, znamená to, že je nemůžete mít, protože vaše duše k nim bude přirůstat.
Pokud jste šťastní jen tehdy, když jste zcela fyzicky zdraví, tak nemůžete být zdraví, protože ta nejmenší indispozice ve vás způsobí hrůzu a paniku.
Čím víc jste vnitřně závislá na svém manželovi, tím víc jste připoutaná k rodině a tím těžší je přijmout jakýkoliv nedostatek manžela, jakýkoliv, z vašeho pohledu - špatné chování.
Pochopte, že manžel by neměl být pro vás zdrojem štěstí, ale vy sama pro sebe, pro něj a pro milované.

Slunce svítí na zemi pro všechny lidi a netrápí se, kdo dostane jeho světlo a teplo. Představte si, že Slunce se náhle začne urážet a prohlásí: "Tito lidé neoceňují teplo, které jim dávám. Nebudu tam svítit, tam na tom místě!"
Není to absurdní? Když se vnitřně osvobodíte od závislosti, začnete prožívat pocit radosti jednoduše z toho, že jste naživu a máte možnost milovat, být šťastná, něco dělat, realizovat svůj talent.

Když pocit radosti přestane záviset na vnějších maličkostech, když cítíte vnitřní svobodu, potom manžel nebude muset mít negativní vlastnosti, aby zpomalil vaše lpění na něm.
Nezapomeňte, že ve vašem podvědomí je postoj k manželovi možná úplně jiný. Z venku můžete nenávidět svého manžela a uvnitř ho můžete zbožňovat a toužit po něm. Když se změníte, sledujte stav svého manžela. Nespěchejte, buď trpělivá, člověk se nemůže okamžitě změnit. Musíme si vždy pamatovat: OKOLO VÁS SE DĚJE PŘESNĚ TO, CO ODPOVÍDÁ VAŠEMU VNITŘNÍMU STAVU.
Pokud se stanete jinou, potom by se i muž měl změnit. Pokud se manžel nestane jiným, nahradí ho jiný. Potom vás osud rozvede z jakéhokoliv nečekaného důvodu. Spolehněte se na osud.
Pamatujte, že hlavním cílem není blahobyt rodiny. Hlavním cílem je štěstí a pohoda ve vaší duši.

KDO UMÍ BÝT ŠŤASTNÝ VEVNITŘ, K TOMU PŘIJDE I ŠTĚSTÍ ZVENKU.
Hlavní věc není to, co je ve vašich rukou, ale to, co je ve vaší duši.
Schopnost být šťastná ne podle situace, ale i přes situaci - je homeostáza lásky...
.... Naučte si zachovat pocit radosti i napříč situaci. Pocit vnitřní radosti však vůbec neznamená, že je nutné ohnout záda a být servilní ke svému manželovi. Naučte se být měkkou a tvrdou zároveň, ustupovat v maličkostech a ochraňovat to hlavní. Častěji říkejte komplimenty, fráze jako: "Souhlasím s tebou", " Máš pravdu." je užitečné říct: " Omlouvám se, neměla jsem pravdu."
Ukažte svému manželovi vaši flexibilitu a nezávislost.


Sergej N. Lazarev - Tajemství rodinného štěstí