Jak ochránit dítě před budoucími nemocemi a neštěstím?

04.04.2021

Jak ochránit dítě před budoucí nemocemi a neštěstími?

Jakákoli událost, která se stane na skutečné úrovni, se opakuje mnohokrát v jemném plánu. Proto vaše současná nepříjemná situace, nebo nezasloužená urážka, nebo jen špatná nálada - to vše může být vlna, která vzešla z budoucnosti.

Pokud teď řešíme negativitu, v budoucnu ji neutralizujeme. Když ji vypustíme skrze sebe a vyčistíme vlny od budoucích nepříjemných událostí, pomáháme a chráníme naše děti před budoucími nemocemi a obtížemi. Pokud najednou cítíte strach, velkou lítost nebo nepochopitelné sklíčení, nemusí to souviset s vámi, ale s vašimi dětmi. A protože se takovým pocitům nepoddáváte, ale začnete se modlit a drtit je, tak zachraňujete nejen sebe, ale i potomky.

Chtěl bych uvést 2 příklady toho, jak na sobě lidé pracují.
První příklad: Žena byla na mé schůzce kvůli problémům s dcerou. O měsíc později své přítelkyni řekla:
- Tolik jsem se tento měsíc modlila, aby se moje dcera uzdravila. A stále nevidím výsledky.
Druhý příklad: Před čtyřmi měsíci u mě byla mladá žena. U jejího dítěte byl diagnostikován autizmus. Chtěl jsem jí upřímně říct, že tato nemoc je nevyléčitelná, a tady těžko mohu pomoci. Možná jen doufám v nějaké zlepšení. Potom mě napadlo: proč to říkat? Zastaví ji to. Když jdete k Bohu, jakákoliv překážka může být překonána. Nedávno ke mně přišla znovu.′′ Řeknu vám všech, co se stalo," řekla.
- Zpravidla má člověk pocit štěstí a vzletu v duši. Nechal jsem ji v "hrozném stavu" a trvalo vše dost dlouho.
Snažila jsem se modlit, ale v mé duši nebyla ozvěna. A měsíc jsem se hloupě a monotónně modlila, jak jste mi řekl. Hlavní je udržet si lásku k Bohu, ať se děje cokoliv. Nikdy nikoho neobviňovat. Naučit se vidět Božskou vůli ve všem. Naučit se nezabíjet lásku, když se člověk rozpadá, naučit se udržet lásku, když člověk ztrácí to nejcennější. Naučit se žít s láskou. Modlila jsem se, ale žádná změna nebyla.
A víte kdy se vše začalo měnit? Když jsem se úplně smířila s tím, že moje dítě je autista a modlila se za nic, v nic nedoufala a s ničím nepočítala. A dítě se začalo měnit. Po 2 měsících jsem byla u lékaře a dítěti byla odebrána diagnóza autismu. Další 2 měsíce uplynuly. Lékař dítě vyšetřil a řekl, že dítě nevidí známky opožděného vývoje, to znamená, že dítě bylo zcela zdravé.

Tak ještě jednou apeluji na čtenáře:
Nemůžeme se modlit, abychom měli více peněz, zdraví a štěstí.
Modlíme se, abychom se rozptýlili a přestali záviset na lidském štěstí, tedy modlíme se, abychom byli skutečně šťastní.


Sergej N. Lazarev - Diagnostika karmy, kniha 5