Bolesti při porodu

29.02.2020

Bolesti při porodech. Porod do vody. Rady těhotným ženám.

Začal jsem ze zvědavosti analyzovat Starý zákon a zaujala mě fráze, kde Bůh říká: "Zhřešili jste, Adame a Evo a nyní budete - ženy - muset rodit v mukách". A já přemýšlím, proč právě žena musí rodit v mukách?

Ze zájmu jsem začal "dívat" na děti, které byly narozené do vody. A ukázalo se, že mají vynikající vnější parametry, a chabé hlubinné, odpovídající za prodloužení života. Tam šla linie uhasínání. Nemohl jsem pochopit, v čem je problém. A pak jsem pochopil.
V době porodu a v době těhotenství se žena koncentruje na základy lidského štěstí, na prodloužení života. A pokud je žena, řekněme, závislá na nějakých hlavních momentech, tak proto, aby dítě přišlo zdravé na tento svět, musí si to odtrpět. Čili, toto její přání prodloužit život, musí být ponížené bolestí. A tehdy je dítě zdravé. Protože to je jakoby - když vám dají do nádobky s medem lžičku dehtu, čili už není taková kolosální koncentrace na prodloužení života, protože je spojena s bolestí. A ukazuje se, že čím silněji se žena koncentruje na lidské štěstí, blahobyt, na splnění přání, tím bolestivější u ní probíhají porody. A pokud se tato bolest odstraní, dítě pak bude trpět mnohonásobně za to, že matka odmítla bolest.A když jsem začal mluvit se specialisty, potvrdili mi mou diagnostiku a říkají, víte, u těch žen, co rodily do vody, jsme často pozorovali fatální výsledek, přičemž bez zřejmých příčin. Mně jednou říkala jedna žena - "Víš, já jsem měla podobnou situaci. Stále jsem byla těhotná, neměla jsem problémy a přerušovala jsem těhotenství, protože jsem si myslela, že život, osud se mi velmi nevydařil, proto to nestojí za to, mít zatím děti ".
Potom emigrovala a řekla si - teď se mi daří, nyní mohu mít dítě - a nic. A všechny snahy otěhotnět skončily neúspěchem. A v jistém momentě si řekla - "Konec. Přestala jsem si dělat naděje a všeho jsem se vzdala. A tehdy jsem otěhotněla." - No, rodila okolo 24 hodin, dlouho a s trápením. A říká - "Pocítila jsem, že kdyby ne toho mučivého porodu, mé dítě by nepřežilo. Jako kdybych si chtěla vykoupit přání, postavit blahobyt na první místo a život dítěte až za lásku".
Jiná pacientka mi říkala, měla velmi těžké porody a řekla si: Už nikdy nechci mít děti, už nechci víc rodit. A pak dělala množství pokusů otěhotnět, ale ani jeden se neskončil těhotenstvím. Učinila pro to vše, ale již se jí nepodařilo počít.
Lékaři pomáhali - Nic. Proč? Protože odmítla lásku. LÁSKA PŘICHÁZÍ TEHDY, KDYŽ JE ponížené LIDSKÉ. KDYŽ ztrácíme, NE KDYŽ získáváme.
A proto, nakolik se koncentrujeme na lásku, o tolik méně bolestivý je proces naší existence a porody včetně. A do jaké míry žena chápe, že před početím, v době těhotenství, v době porodu - vše, co se děje je božské, do jaké míry dokáže vypnout lidskou logiku, čili logiku urážek, obvinění, obrany, do takové míry bude harmonické dítě, které se narodí.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=149i-XtvhSQ